Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
child tax credit
Autor Wiadomość
tomu
Niemowa


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 4:35 pm   child tax credit

Witam , czy ktoś moze wie jak wyglada sprawa z child tax credit. Jestem w anglii sam moja żona z dzieckiem są w Polsce . Zastanawiam się czy to nie jest problem że nie ma tu ich ze mną . Słyszałem różne opinie ale może ktoś z Was jest bardziej zorientowany.
I druga sprawa czy moge sciągnąć z internetu child tax credit form , jeśli tax i jaki symbol ma ten formularz . Dzięki bardzo i pozdrawaim :o
_________________
tomu
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:11 pm   

info o child tax credit na
[url:3vntbn2d]http://www.skarbonka.co.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=71&Itemid=38[/url:3vntbn2d]
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 11:14 am   

tu tez mozna co nieco znalezc:
http://www.polski-bristol... ... Itemid=166
_________________
Punk not Dead !
 
 
xanram
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:15 am   

musza byc w Anglii a jak beda w Polsce i bedziesz pobierac CTC to sie to wyludzeniem bedzie nazywac
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 4:19 am   

[quote="xanram":2vllw8tq]musza byc w Anglii a jak beda w Polsce i bedziesz pobierac CTC to sie to wyludzeniem bedzie nazywac[/quote:2vllw8tq]

wskaż źródło tej informacji - załatwiałem ctc dla kolegi i od razu na starcie zaznaczałem, że tylko on jest w UK a rodzina w PL i dostał ctc.
Wyłudzenie jest wtedy gdy się pobiera zasiłki w obu krajach.
Jeśli nie wiesz czegoś "na pewno" to nie zabieraj głosu i nie wprowadzaj kogoś w błąd.
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:45 pm   

podkreslmy dla jasnosci :
jesli pobiera zasilek na dzieci w Polsce, to w UK mu sie nie nalezy,
jesli pobiera w UK, a pobieral w Polsce, musi to zglosic w Polsce i przestac.
Jesli nie pobiera/pobieral w Polsce, to moze brac w UK.
 
 
bozz
Nieśmiały


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 19
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 1:10 pm   CTC

zasulek ctc nalezy sie tylko dla opiekunow prawnych dzieci na stale przebwajacych w uk!! niestety
czasami jednak zdaza sie ze urzednik popelni blad i przyzna ten zasilek, jednak najczesciej jest on do zwrotu, zwrotu zasilkow urzad moze zadac nawet po 2 latach
moze lepiej nie miec tych pieniedzy, niz potem plakac, bo tutejszy urzad nie popusci? popytajcie znajomych ilu z nich teaz oddaje zasilki!! teraz placz i zal, ale neistety za pozno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama