Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
kawa,plotki
Autor Wiadomość
dies
Gość
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:13 pm   kawa,plotki

Witam
Od niedawna mieszkam w okolicy Wrexham i cierpię na chroniczny brak znajomych.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:44 pm   

więc zaloguj się a nie wrzucaj posty jako gość
 
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 12:07 pm   

Oj jakoś nie miło się zrobiło, jakoś tak z żądaniami !! tak czy siak zalogowałam się, mam nadzieję że spełniłam Twoje małe marzenie adminie.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:24 pm   

oj.. od razu niemiło... po prostu zwróciłem uwagę, bo po zalogowaniu masz pełniejszy dostęp do strony. A co do spełniania marzeń admina to... kup mi bilet na Sanya Island :mrgreen:
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 9:39 pm   

A gdzie te plotki?
Otworzyłem stronkę w nadziei poczytania jakichś nie koniecznie zbereźnych plot, a tu tylko Nemo o swoich lotnych marzeniach. :)
Witamy na forum Dies.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
sebkor


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:04 pm   

Witam Dies
Na chroniczny brak znajomych (i nie tylko) polecam zajecia angielskiego w Caia Park Wrexham - jest bardzo sympatycznie i towarzysko, ludzie chetnie pomagaja nowoprzybylym. Nauczyciel mowi po Polsku
wiecej na
http://wrexham.infolinia....o-w-wrexham.htm

:brawoo:
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 2:46 pm   

Dzień dobry zatem

Ciężko plotkować i pić kawę przez forum, o ile plotki jeszcze jakoś przejdą (choć ja tu nikogo nie znam) to z kawą już się zupełnie nie da :(
Chciałam tak realnie, tak namacalnie ...
Ale o marzeniach lotnych :) to ja mogę przez godzinę lub dłużej...nawet tutaj.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 1:32 am   

Ja kiedyś jak byłem młody i był wtedy trochę inny ustrój, i tylko do DDR można było najdalej wyjechać, marzyłem o zwiedzeniu Londonu, teraz gdy już to mam za sobą i mam go już dość, często przypominam sobie właśnie te marzenia, marząc o następnych które mam nadzieję że również się spełnią.
Najlepiej żeby nie były lotne. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
GOSC
Gość
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 8:05 pm   Fryzjerstwo

No to jak plotkujemy to ja sie dolacze a mianowicie chodzi mi o fryzjerstwo w wrexham-polecam Jolke super babka zna sie na pracy-jednak musze odradzic fryzjerke styliste ktora mieszka obk sklepu Turka niedaleko tesco koszmar to malo powiedziane mojego syna jak sciela to biedny nosil czapke nie chcial chodzic do szoly....Moje kolezanki starsze i mlodsze plakaly po powrocie jednej zamiast wisni zrobila marchew na glowie a wlosssyyyyy spalone gdyby nie pomoc angielskiej fryzjerki odrazu po wyjsciu od pani J. to kobita by sie zalamala.Mysle ze to najgorszy fryzjer widze po obserwacji znajomych no i po scieciu syna.
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 8:13 pm   Re: Fryzjerstwo

O rany wiem o kogo chodzi slyszalam o niej tez he he ale mialam nosa kiedy wejsc na to forum zeby poplotkowac
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 7:27 am   

mnie na szczęście wystarczy maszynka i odpowiedni trymer :mrgreen:
a jeszcze troszkę to tylko polerowanie będzie wymagane :mrgreen:
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 5:58 am   

nemo-nemo napisał/a:
mnie na szczęście wystarczy maszynka i odpowiedni trymer :mrgreen:
a jeszcze troszkę to tylko polerowanie będzie wymagane :mrgreen:

Nie martw się, wtedy kobieta ma więcej miejsca do całowania. :)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 10:33 am   

Cenzor napisał/a:
nemo-nemo napisał/a:
mnie na szczęście wystarczy maszynka i odpowiedni trymer :mrgreen:
a jeszcze troszkę to tylko polerowanie będzie wymagane :mrgreen:

Nie martw się, wtedy kobieta ma więcej miejsca do całowania. :)

nie martwię się, a wręcz z utęsknieniem na to czekam :mrgreen:
 
 
 
Paula
Gość
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 11:51 am   do kitu

Ha ha dobre ale ja moglam sie sama przekonac na specjalistce Joannie he he he brak slow to malo powiedziane nigdyyyyyy ale to nigdyyyyy wiecej lez wylalam tone albo i wiecej ale cale szczescie wrocilam do swojego ulubionego koloru no i wlosy sa juz ok bo bylo bardzooooo ale to bardzo zniszczone-jedyny jaki kolor jej wychodzi to rudy i proponuje niemal kazdej dziewczynie ja osobiscie nie polecam
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 5:13 pm   

to ja poproszę o namiary do tej cudownej fryzjerki
 
 
KASIA
Gość
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 12:00 pm   brak slow

Joanna cudowny stylista obok sklepu turka opowie wam swoje zycie w ciagu jednej wizty i zniszczy wlosy he he
 
 
HA HA HA
Gość
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 5:00 pm   Re: brak slow

Oooo rany chodzi o Joanne obok sklepu turka niedaleko tesco ona jest do bani dwa miesiace temu farbowala mojej przyjaciolce wlosy gdy wrocila do domu poprostu bylam w szoku jak mozna tak spieprzyc wlosy kolor moze i byl nie najgorszy ale sciecie uwazam ze ja scielabym lepiej-wlosy byly sciete krzywo sadze ze ona nie jest fryzjerem poprostu ukonczyla jakis szybki kursik fryzjerstwa jesli jednak sie myle to pomylila sie z powolaniem.Szkoda mi bylo mojej kolezanki cale szczescie jedna fryzjerka doprowadza wlosy kolezanki do normalnosci-zanim skorzsta sie z uslug frzjerskich nalezy najpier poprosic o jakis papier czy oby napewno jest fryzjerem .Jest w Wrexham kilka dobrych dziewczyn Ania co miala salon wlosy robi fajnie,Ania z Acton tez,Jolka i kilka innych i wiedza ze najpierw sie wlos farbuje a potem scina a STYLISTKA JOANNA robi to odwrotnie najpier scina potem farba dla mnie dziwna regula no ale coz...zyzce jej powodzenia w dalszch porazkach
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 8:04 pm   

oszczędza na farbie dlatego najpierw ścina włosy :mrgreen:
 
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 7:16 pm   

hehehe - dobre, na pewno w ten sposób oszczędza :)
wciąż proszę o namiary (telefon, @) do jakiejś dobrej fryzjerki (na szczęście nie chcę nic farbować tylko przyciąć to i owo)
 
 
ktos
Gość
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:35 pm   

Numer do Jolki 07731386553 polecam jesli chcesz mam tez namiary do eksperta Joanny(dostalam telef. dawno temu od kogos z pracy i ciesze sie ze nie skorzystalam z okazji po tym co tu wyczytalam) he he napewno zrobi Ci idealna fryzure i jedna w swoim rodzaju:-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 1,46 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama