Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Koleżanka mi podesłała takiego niusa:
Autor Wiadomość
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 488
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 2:04 pm   Koleżanka mi podesłała takiego niusa:

tak, tego

powiem szczerze -tylko bardzo niekulturalne słowo mi przychodzi na myśl jako komentarz..
_________________

 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 880
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 3:00 pm   

Karygodne to bardzo delikatnie powiedziane.
:throwup:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 
Uzależniony


Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 472
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 8:30 pm   

Moim zdaniem, to chyba jakaś pomyła albo tzw. kaczka dziennikarska, bo jak można zrobić cos takiego tylko dlatego, ze matka wytłumaczyła dziecku w jaki sposób przyszło na świat a odprowadzając do przedszkola okazywała miłość rodzicielską i dodawała otuchy. Jeszcze troszkę a rodzony ojciec za przytulenie dziecka zostanie oskarżony o pedofilię.
 
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 880
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 9:18 pm   

Sorki że w Twoim temacie ale jakoś tak pasuje ten film, który chcę wam pokazać właśnie tu.
Oczywiście nie dostałem namiarów od koleżanki ale treśc jest.........
Zresztą sami zobaczcie.
TUTAJ
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
polonus 
Niemowa


Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa (Mazowieckie)
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 1:59 pm   

straszne....
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 488
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 2:45 pm   

nemo-nemo napisał/a:
Moim zdaniem, to chyba jakaś pomyła albo tzw. kaczka dziennikarska, bo jak można zrobić cos takiego tylko dlatego, ze matka wytłumaczyła dziecku w jaki sposób przyszło na świat a odprowadzając do przedszkola okazywała miłość rodzicielską i dodawała otuchy. Jeszcze troszkę a rodzony ojciec za przytulenie dziecka zostanie oskarżony o pedofilię.


kiedyś moje dwie młodsze córki się pokłóciły i jedna drugiej paznokciem zrobiła szramę na ramieniu,kilka dni po tym zdarzeniu miałam wizytę dyrektorki szkoły i wychowawczyni jednej z córek. Panie z miejsca mnie poinformowały, że w moim domu jest przemoc w rodzinie, więc zastanawiają się, czy nie zgłosić sprawy na policję i do opieki społecznej. Chyba tylko moja opadnięta szczęka dała im do myślenia, że jest coś nie tak. Dzięki mojej najstarszej córce, która po prostu dobrze mówi po angielsku i wyjaśniła grzecznie paniom, o co kaman, nie doszło do eskalacji oskarżeń mojej rodziny w w/w instytucjach. Ale nie skończyło się na samej rozmowie, byliśmy z mężem kilkakrotnie wzywani do szkoły na spotkanie z przedstawicielem opieki społecznej i naprawdę bardzo się musieliśmy tłumaczyć z tego, skąd się wziął strup na na płytkiej ranie na ramieniu mojego dziecka. Ja wierzę, że mogło dojść do takiej sytuacji, jak została opisana w artykule.
_________________

 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 880
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 10:15 pm   

A jak tam Anieliczko filmek który umieściłem w Twoim temacie?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 488
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 8:20 am   

Cenzor napisał/a:
A jak tam Anieliczko filmek który umieściłem w Twoim temacie?


czy wiesz, że mam duże nadciśnienie i kłopoty z sercem? :>

nie mam po prostu słów..
choć z drugiej strony, to przecież każdy inteligentny człowiek ma świadomość takiej manipulacji, prawda?
_________________

 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 880
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 5:20 pm   

No ja mam.
Ale większość ludzi myśle że z tego nie zdaje sobie sprawy.
Większość pewnie myśli, że politycy naprawdę zmienią cos na lepsze i że wcale tu nie chodzi o kasę.
Najbardziej z tego filmu, przeraziła mnie scena i ogólna sytuacja tego piekarza który zaopatrywał bezdomnych w pieczywo za free.
Po za tym te 750.00 głosów które poszły do zmielenia.
Ogólnie bardzo dobry dokument.
Dawno nie oglądałem tak dobrego obrazu.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 488
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 10:13 pm   

a mnie doprowadziła do płaczu (dosłownie) scena przytulającej matki do syna, nie dożyła tego wyroku uniewinnienia go.. a potem rodzice zabitych w Iraku dwóch żołnierzy i reakcja polityków na ich widok.. przepraszam, ale za dużo złych słów przychodzi mi do głowy.
_________________

 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 880
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 3:34 pm   

Rzeczywiście, ten dokument jest wstrząsający, ale świetnie zrobiony.
Bardzo dobrze ujęty, każdy wątek.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 1,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama