Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
kupno domu - repossessed property
Autor Wiadomość
zealot 


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 11:09 pm   kupno domu - repossessed property

Czy kupując dom warto zainteresować się tzw "repossessed property"? na ogłoszeniach z ofertami tego typu domów można często zauważyć zdanie w rodzaju "excellent oportunity for first time buyers or buy-to-let investor". Jednak jak rozmawiałem z konsultantem z agencji Bridgfords to powiedział mi, że owszem jest to dobra opcja dla osób które zawodowo zajmują się wynajmowaniem lub dla budowlańców, którzy kupują domy w fatalnym stanie następnie remontują je i sprzedają z zyskiem.

Dowiedziałem się, że procedura sprzedarzy takich domów jest nieco inna. Zazwyczaj taki dom jest wystawiany bardzo tanio. Osoby zainteresowane muszą ponieść koszty wyceny nieruchomości oraz jeszcze jakiś jeden koszt(niestety nie pamiętam już jaki). Koszty jakie należy ponieść to coś ok. 500-700 funtów. Dom kupi ta osoba, która w ostatecznym rozrachunku zaoferuje najwyższą stawkę. Pozostałe osoby po prostu stracą te wyłożone wcześniej 500-700 funtów.

Więc prosiłbym inne osoby które kupowały tego typu nieruchomość o jakieś zdanie na ten temat. Czy dla mnie, jeśli jestem "first time buyer" jest to dobra opcja?
 
 
manka77 
Niemowa


Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Cambridge (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 1:48 pm   

Witaj,

Jesli masz wystarczajaca ilosc srodkow aby bawic sie w licytacje domu +dodatkowe koszty to jest to swietna okazja na zakup domu po cenie okazyjnej...
Mozesz troche zaoszczedzic na cenie ale zanim sie za to wezmiesz to upewnij sie, ze dostaniesz kredyt na zakup domu + ewentualny remont.

To jest bardzo dobra opcja na kupno pod wynajem :okii:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama