Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWYCH ZNAJOMYCH POZNAM
Autor Wiadomość
EWA
Gość
  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:47 am   NOWYCH ZNAJOMYCH POZNAM

WITAJCIE MIESZKAM TU OD JAKIEGOS CZASU ale nie mam znajomych , nie mam z kim porozmawiac ,poszukuje znajomych interesuja mnie znjomosci rodzinne , rodziny z dziecmi jestem otwarta :) piszcie ,jestem z corby:)
 
 
Konrad
Gość
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 12:01 pm   Re: NOWYCH ZNAJOMYCH POZNAM

EWA napisał/a:
WITAJCIE MIESZKAM TU OD JAKIEGOS CZASU ale nie mam znajomych , nie mam z kim porozmawiac ,poszukuje znajomych interesuja mnie znjomosci rodzinne , rodziny z dziecmi jestem otwarta :) piszcie ,jestem z corby:)


Hej Ewa mam na imie Konrad mam 30L i jestem z Cheltenham... tez poszukuje znajomosci gdyz jestem tu od 2 miesiecy... :okii: bylo by milo poznac kogos nowego :) Pozdrowki :)
 
 
Ania i Mariusz
Gość
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 6:19 pm   

Czesc
My tez jestesmy nowi w UK.
Middlesbrough.
Za dwa tygodnie spodziewamy sie dziecka.
Szukamy kogos w podobnej sytuacji w okolicy.
A&M
 
 
joana097
Gość
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 10:11 am   

Witam
zamierzam pod koniec czerwca wyjechać z dziećmi do Corby (bo tam jest mój mąż) jak syn skończy zerówke. Martwię jak syn sobie poradzi w szkole nie znając języka. Czy może mieszka ktoś w Corby co ma dzieci i bedą zaczynały szkołę od września.
 
 
67kneu
Gość
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 8:25 pm   

Szukam Pani w wieku 30/40 lat ,by spedzic urlop bez zadnycch zobowiozan .Krzysztof.Tel.07749059270.
 
 
Gość

Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:00 pm   

Poznam mila i sympatyczna dziewczyne z Cheltenham lub okolic ktora tak samo jak ja czuje sie samotnie i chciala by poznac ciekawa,mila,szalona osobe z ktora mozna spedzic super czas , mam 191wzrostu normalnej budowy szatyn oczy braz i 29L... bylo by milo poznac sie ,a moze by przyjazn przerodzila by sie w cos wiecej z czasem ;) moje hobby to skateboarding,graffiti,tagi,ale czlowieka po opisie sie nie pozna... jesli jakas dziewczyna nie bedzie sie wstydzila napisac to z checia odpisze.
07511194448 Konrad :) Pozdrowki :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama