Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc dla samotnych mam
Autor Wiadomość
aneczkamama 
Niemowa
aneczkamama


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
  Wysłany: Sro Sie 27, 2008 11:24 am   pomoc dla samotnych mam

mam pytanie co do pomocy samotnym mamom w anglii.w anglii jestem niecaly rok,miesiac temu przeprowadzilam sie d brystolu,jednak do tej pory nie moge znalezc pracy o ktora bez wlasnego transportu jest tutaj trudno.mam dwulenieg synka,wczesniej pracowalam i z tego tytulu otrzymywalam child tax credit oraz working tax credit.stracilam prace i swiadczenia takze,na chwile obecna dostaje tylko 48 funtow tygodniowo,ciezko jest utrzymac dziecko za taka kwote nie majac pracy.dlategp prosze o pomoc,malo znam bristol i nie wiem gdzie mam sie udac.slyszalam ze w job center mozna sie starac o zasilek dla niepracujacych?czy w job center jest polski tlumacz?proszeo pomoc.[/i][/b]
 
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 10:31 pm   

Nasz ekspert jest na urlopie do 3 wrzesnia, prosimy o cierpliwosc.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 6:50 pm   Re: pomoc dla samotnych mam

aneczkamama napisał/a:
mam pytanie co do pomocy samotnym mamom w anglii.w anglii jestem niecaly rok,miesiac temu przeprowadzilam sie d brystolu,jednak do tej pory nie moge znalezc pracy o ktora bez wlasnego transportu jest tutaj trudno.mam dwulenieg synka,wczesniej pracowalam i z tego tytulu otrzymywalam child tax credit oraz working tax credit.stracilam prace i swiadczenia takze,na chwile obecna dostaje tylko 48 funtow tygodniowo,ciezko jest utrzymac dziecko za taka kwote nie majac pracy.dlategp prosze o pomoc,malo znam bristol i nie wiem gdzie mam sie udac.slyszalam ze w job center mozna sie starac o zasilek dla niepracujacych?czy w job center jest polski tlumacz?proszeo pomoc.[/i][/b]


Witam Pania,

Przepraszam, ze tak pozno odpowiadam na pytanie ale byłem na urlopie. W JobCentre Plus maja poslkiego tlumacza, trzeba tylko o niego poprosic. O zasilek mozna sie ubiegac jezeli pracowalo sie minimum rok w Anglii. Jest to zasilek dla osob poszukujacych pracy i wynosi w chwili obecnej okolo 60.50 funtow tygodniowo jezeli ma Pani powyzej 24 lat.

Jezeli potrzebuje jakielkolwiek pomocy prosze udac sie do Citizens Advice Bureau. Tam zostanie udzielona Pani fachowa pomoc zarowno prawna jak i informacje o jakie zasilki moze sie pani ubiegac. Powinni pomoc takze w wypelnianiu aplikacji.
Jezeli poda mi Pani swoj kod pocztowy to przysle Pani adres najbilzszej placowki.

Pozdrawiam

Pawel

Polpen
 
 
aneczkamama 
Niemowa
aneczkamama


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 11:11 pm   ODOWIEDZ

BARDZO UPRZEJMIE DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.NIESTETY Z TEGO CO PAN NAPISAL NIE PRZYSLUGUJE MI TEN ZASILEK BO NIE SKONCZYLAM JESZCZE 24 LAT.I JESTEM W ANGLII OD STYCZNIA TEGO ROKU TAKZE NIESTETY NIE MAM PRZEPRACOWANEGO ROKU.NO NIC NIE POZOSTAJE MI NIC INNEGO JAK NADAL SZUKAC PRACY,I SZUKAC ZLOBKA DLA SYNKA,A MOZE MOGLBY MI PAN POMOC W ZNALEZIENIU ZLOBKA GDZIES NA DZIELNICY BRISLINGTON,MOJ KOD POCZTOWY TO BS4 3QR.SAMOTNE MAMY MAJA CIEZKO TITAJ,GDYZ JESLI STRACA PRACE NIE PRZYSLUGUJE IM ZADEN BENEFIT,WSZYSTKO ANULUJA,ALE POWINNI WIEDZIEC ZE SAMOTNA MAMA NIE MAJAC PRACY NIE MA SRODKOW ABY PRZEZYC Z DZIECKIEM,JAK ONI TO WYMYSLILI TO JA NIE WIEM.MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE SZYBKO ZNALEZS PRACE.
 
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:31 am   Re: ODOWIEDZ

aneczkamama napisał/a:
BARDZO UPRZEJMIE DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.NIESTETY Z TEGO CO PAN NAPISAL NIE PRZYSLUGUJE MI TEN ZASILEK BO NIE SKONCZYLAM JESZCZE 24 LAT.I JESTEM W ANGLII OD STYCZNIA TEGO ROKU TAKZE NIESTETY NIE MAM PRZEPRACOWANEGO ROKU.NO NIC NIE POZOSTAJE MI NIC INNEGO JAK NADAL SZUKAC PRACY,I SZUKAC ZLOBKA DLA SYNKA,A MOZE MOGLBY MI PAN POMOC W ZNALEZIENIU ZLOBKA GDZIES NA DZIELNICY BRISLINGTON,MOJ KOD POCZTOWY TO BS4 3QR.SAMOTNE MAMY MAJA CIEZKO TITAJ,GDYZ JESLI STRACA PRACE NIE PRZYSLUGUJE IM ZADEN BENEFIT,WSZYSTKO ANULUJA,ALE POWINNI WIEDZIEC ZE SAMOTNA MAMA NIE MAJAC PRACY NIE MA SRODKOW ABY PRZEZYC Z DZIECKIEM,JAK ONI TO WYMYSLILI TO JA NIE WIEM.MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE SZYBKO ZNALEZS PRACE.


Witam,
Informacje o przedszkolach sa tutaj:
http://www.direct.gov.uk/...rning_Franchise
telefon informacji o przedszkolach i zlobkach: 08002 346 346
Nie bardzo rozumiem dlaczego stracila Pani children tax credit. Nie jest to zalezne od zatrudnienia. Radzilbym do nich zadzwonic i to wyjasnic. Zasilek tez sie Pani nalezy. podaje numer - mozna poprosic polskiego tlumacza: 08453003900

pozdrawiam

[ Dodano: Sro Wrz 10, 2008 6:42 pm ]
aneczkamama napisał/a:
BARDZO UPRZEJMIE DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.NIESTETY Z TEGO CO PAN NAPISAL NIE PRZYSLUGUJE MI TEN ZASILEK BO NIE SKONCZYLAM JESZCZE 24 LAT.I JESTEM W ANGLII OD STYCZNIA TEGO ROKU TAKZE NIESTETY NIE MAM PRZEPRACOWANEGO ROKU.NO NIC NIE POZOSTAJE MI NIC INNEGO JAK NADAL SZUKAC PRACY,I SZUKAC ZLOBKA DLA SYNKA,A MOZE MOGLBY MI PAN POMOC W ZNALEZIENIU ZLOBKA GDZIES NA DZIELNICY BRISLINGTON,MOJ KOD POCZTOWY TO BS4 3QR.SAMOTNE MAMY MAJA CIEZKO TITAJ,GDYZ JESLI STRACA PRACE NIE PRZYSLUGUJE IM ZADEN BENEFIT,WSZYSTKO ANULUJA,ALE POWINNI WIEDZIEC ZE SAMOTNA MAMA NIE MAJAC PRACY NIE MA SRODKOW ABY PRZEZYC Z DZIECKIEM,JAK ONI TO WYMYSLILI TO JA NIE WIEM.MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE SZYBKO ZNALEZS PRACE.


Jeszcze jedno:

Prosze ubiegac sie o Income Support w JobCentre lub telefonicznie: 0800 055 6688 Nalezy sie okolo 100 funtow tygodniowo. Jest to zasilek wspierajacy rodzicow samotnie wychowujacych dzieci i nie pracujacych.

Pozdrawiam
 
 
aneczkamama 
Niemowa
aneczkamama


Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:01 pm   dziekuje

bardzo dziekuje panu za odpowiedz,to milo ze mozna liczyc na pana wsparcie,dziekuje za udzielenie mi tylu cennych wskazowek,bede to wyjasniac,obawiam sie ze w jobcenter mi nie pomoga bo niestety nie posiadam pozwolenia na prace czyli homofisu piszac naszym jezykiem.ale bede z panem w kontakcie i w razie potrzeby napewno napisze.dziekuje.pozdrawiam
 
 
 
paolka
Niemowa


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 4:11 pm   

a czy jak ja matka z 2 dzieci i on pracujacy teraz na kontrakcie i dostajacy chb wtc chtc czy mamy szanse na jeszcze jakies zasilki z tego wzgledu ze siedze z dziecmi w domu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama