Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Lip 13, 2010 12:01 pm
POZBAWIENIE PRAW RODZICIELSKICH
Autor Wiadomość
GOSIA
Gość
  Wysłany: Pon Lip 05, 2010 2:27 am   POZBAWIENIE PRAW RODZICIELSKICH

WITAM,POTRZEBUJE POMOCY,MIESZKAM W ANGLI OD 4LAT MOJA CORKA MA 5LATEK I NIGDY NIE WIDZIALA OJCA,ON MIESZKA W POLSCE,DLUGON SZUKALAM KONTAKTU OKAZALO SIE ZE MA NOWA RODZINE ALE ZDOBYLAM NUMER I ZADZ NIC SIE NIE ODEZWAL DO DZIECKA POCZYM MALA SIE ZALAMALA,ON PLACI ALIMENTY200ZL,ALE JA NIE MAM Z NIM KONTAKTU A ON MA WCIAZ PRAWA RODZICIELSKIE,CZY TO ZE WOGULE NIE CHCIAL MIEC KONTAKTU Z DZIECKIEM I MY MIESZKAMY NA STALE W ANGLI MOZE BYC WYSTARCZAJACYM POWODEM ODEBRANIA PRAW LUB ICH OGRANICZENIU,MECZY MNIE TO PONIEWAZ JA CIEZKO PRACUJE NA TO ABY MOJE DZIECKO MIALO MAJATEK I NIE CHCEM ABY ON KIEDYS MIAL DO NIE GO DOSTEMP,PROSZE O POMOC
 
 
Kasia
Gość
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 10:35 pm   

Nie rozumiem, dlaczego chcesz go koniecznie pozbawiać praw rodzicielskich, skoro i tak on z tych praw nie korzysta, a płaci Ci alimenty (choć 200 zł to żenada...)I dlaczego sądzisz, że miałby jakikolwiek dostęp do wypracowanego przez Ciebie majątku? Przecież nie jesteście małżeństwem i nie macie wspólnoty majątkowej...Jeśli chodzi Ci o kwestię zasiłków z UK, w świetle prawa brytyjskiego jesteś samotną matką, skoro sama prowadzisz gospodarstwo domowe. Próba pozbawienia go praw rodzicielskich na pewno byłaby długotrwała i męcząca, a wez też pod uwagę, że on mógłby oskarżyć Cię o wywiezienie dziecka za granicę, do czego nie masz prawa bez jego pisemnej zgody.
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 4:19 pm   

radziłabym sobie poczytać ten linek:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4409789
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
mikela_30 
Niemowa


Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Wrocław (Dolnoslaskie)
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 2:24 pm   

witam
mieszkam w anglii z dzieckiem, a moj ex maz poniewaz zyjemy w separacji mieszka w polsce, nie daje pieniedzy na dziecko, ani sie nim nie interesuje. Mam pytanie. Jak zalatwic ta sprawe mieszkajac w anglii? Mikela
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama