Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Pracowałem na zmywaku
Autor Wiadomość
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 12:09 am   Pracowałem na zmywaku

Imię? – Zygmunt
Wada wymowy? – Obecna
Poczucie humoru? – Absurdalne
W ekskluzywnym wywiadzie Muniek powiedział nam o niesamowitych bristolskich fanach, stosunku do emigracji zarobkowej, dlaczego Tatiana Okupnik symbolizuje tandetę i czy wystąpiłby w „Gwiazdach tańczących na lodzie”.
Byliście na koncercie? Poczuliście atmosferę? Daliście czadu? A może polskie zespoły koncertujące w Bristolu zupełnie Was nie obchodzą? Czekamy na Wasze opinie.

Zapraszamy
Redakcja Bristol.pl
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 12:22 pm   

Tak jak już napisałem,
koncert był bardzo udany, ale jest jedno ale, a nawet dwa:
1. Nagłośnienie było kiepskie (sprawdzałem w kilku miejscach i w ostateczności stałem przed konsoletą mikserską);
2. Przed koncertem sprzedawali bilety po 17 funtów, ale na bilecie była cena 14 funtów. Kiedy zwróciłem im uwagę, że to nie fair i tak nie powinni robić, z kasy wyszła jakaś gówniara i skwitowała to: to takie polskie, wykłócać się o byle co. Ludziom stojącym w kolejce najwidoczniej zwisało to, czy zapłacą 17 czy 14 funtów, więc niepyszny zapłaciłem tyle ile żądali. Dla mnie osobiście "takie polskie" jest to, co zaprezentowali organizatorzy koncertu. Wydrukowali bilety po 14 funtów, ale zapomnieli wydrukować po 17. Porządny organizator ma dwa wyjścia z takiej sytuacji: a/ nie sprzedawać biletów przed koncertem, b/ sprzedawać bilety, ale w takiej cenie jaka figuruje na bilecie. Trudno, zrobiliśmy błąd, musimy ponieść konsekwencje. Oni jednak wybrali wyjście c/ zrobimy z publiczności idiotów. Gratulacje.
 
 
Rafi Skórniewski
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 197
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 10:52 am   

Przejrzalem pobieznie, nie wczytujac sie dokladnie w tresc artykulow. Ale jest lepiej - miejmy nadzieje, ze tak bedzie dalej.
_________________
Si vis pacem, para bellum
***************
http://vicealigator.geoblog.pl
http://koniecswiata.net
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama