Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z platnym urlopem
Autor Wiadomość
ksara_5
Niemowa


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 2:14 pm   problem z platnym urlopem

Pracuje dla mojej agencji 11 miesiecy w pelnym wymiarze czasu, ostatnio wyjezdzajac na urlop do kraju poprosilam o naliczenie mi mojego urlopu(ilosci platnych dni) jednak otrzymalam odpowiedz, ze nie dostane piedziedzy za urlop poniewaz ta agencja nie placi urlopow. Zdziwil mnie ten fakt poniewaz moj maz pracowal dla trzech agencji w kazdej nie mial problemu z otrzymaniem wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy. Prosze o pomoc moze znacie numer telefonu do odpowiedniej instytucji?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 2:17 pm   

a w umowie jest cos napisane na temat urlopu...?
_________________
Punk not Dead !
 
 
ksara_5
Niemowa


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 3:15 pm   

witam ponownie.Jesli chodzi o wzmianke na temat urlopu w mojej umowie z agencją to musze poprosic o ksero mojej umowy poniewaz nie otrzymałam kopi umowy.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 5:09 pm   

Minimalny urlop należy się każdemu pracownikowi, bez względu na to, czy to jest zapisane w umowie czy nie. Minimalny urlop w UK to 20 dni roboczych + 8 dni bank hollidays. Jeśli pracowalaś w agencji, to wymiar urlopu zależy od ilości przepracowanych godzin w ciagu danego okresu. Najlepiej z tym iść do jakiegos związku zawodowego. Polecam Unison, który sie specjalizuje w health care i ma swoich przedstawicieli w Bristolu, jednak trzeba zapłacić skladkę czlonkowską.
O tym wszystkim mówi Annual Leave Entitlement (Enforcement) Act 2005.
Trzeba przeczytać i pokazać co trzeba pracodawcy. Jak nie pomoże, zostaje sąd.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 5:17 pm   

Tutaj możesz znaleźć dyskusję na ten temat
http://www.i-resign.com/u... ... asp?t=1757
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama