Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania.
Autor Wiadomość
xanram
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 10:19 am   Pytania.

Nie wiedzialem gdzie napisac - taka mnogosc kategorii :shock: :
1. Z ciekawosci sie pytam - czemu glowna strona ma adres polski-bristo.net a forum brzozzi.webd.pl?
2. To tez z ciekawosci - czemu forum technicznie prezentuje to co niezalecaja przy tworzeniu forow - ilosc kategorii powinna byc jak najmniejsza, posty o mniejszej randze raczej w postaci [i:cn0rxo8m]przyklejony[/i:cn0rxo8m] itp? Czy admin odkryl mozliwosc administrowania forum czy sie nudzi :D ? Jak narazie najlepsza jest kategoria z radiem, gdzie jest post ze bylo i moze bedzie radio..... :idea:

Prosze sie nie obrazac na mnie :) - po prostu mnie to zaciekawilo.
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 2:11 pm   

Ja narazie odpisze tylko na punkt 2.
A gdzie nie zalecaja umieszczania duzej liczby kategorii ?, czy jest jakas organizacja niezalecajaca umieszczania duzej liczby kategorii... :)
Wydaje mi sie ze im wiecej kategorii tym latwiej wpisac informacje we wlasciwym miejscu, i odwrotnie latwiej je znalezc...jak by to najprosciej wytlumaczyc .... to jak z szufladami w ktorych mamy pokatalogowane rzeczy....
Ps. Uwierz mi ze admin sie nie nudzi...i wie ze jest mozliwosc administrowania... :wink:
Ale moze Ty sie nudzisz, a wszystko na to wskazuje :) to moze by tak moderatorka sie zajac za jakis czas ??? he ?...
_________________
Punk not Dead !
 
 
xanram
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 7:28 pm   

[quote="brzozzi":1yu3gjnr]
A gdzie nie zalecaja umieszczania duzej liczby kategorii ?, czy jest jakas organizacja niezalecajaca umieszczania duzej liczby kategorii... :)[/quote:1yu3gjnr]

Na ulicy tez pluc nie zakazuja i w kazdym zdaniu k**** mowic :)

[quote:1yu3gjnr]Wydaje mi sie ze im wiecej kategorii tym latwiej wpisac informacje we wlasciwym miejscu, i odwrotnie latwiej je znalezc...jak by to najprosciej wytlumaczyc .... to jak z szufladami w ktorych mamy pokatalogowane rzeczy....[/quote:1yu3gjnr]

OK, rozumiem. Jak znajde czas to podesle linki i inne argumenty :wink:

[quote:1yu3gjnr]
Ale moze Ty sie nudzisz, a wszystko na to wskazuje :) to moze by tak moderatorka sie zajac za jakis czas ??? he ?...[/quote:1yu3gjnr]

wszystko jest mozliwe, dluzszy czas prowadzilem kilka for i nawet jedno sie ostalo :roll:
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 7:59 pm   

no to tym bardziej zapraszam do moderowania !!! :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 8:06 pm   

Ps. Gdzies Ty sie uchowal, 9 dni i 18 postow....Boze zeby wszyscy tak pisali... :), wiecej takich Nam trzeba ...
_________________
Punk not Dead !
 
 
xanram
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 11:11 am   

[quote="brzozzi":tx8qswy1]9 dni i 18 postow[/quote:tx8qswy1]

nie no, bez przesady to cale dwa posty na dzien 8)
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 4:47 am   

[quote="brzozzi":2fpkzs9h]Ps. Gdzies Ty sie uchowal, 9 dni i 18 postow....Boze zeby wszyscy tak pisali... :), wiecej takich Nam trzeba ...[/quote:2fpkzs9h]

....a ile treści.... czy naprawdę adminowi zależy na liczebności postów czy raczej na tym co te posty wnoszą do tematu? 90% postów xanram-a to zwykłe śmieci. Już wiem czemu z tych jego kilku for ostało się jedno, i to pewnie takie, w którym sam sobie odpowiada tak jak to robi tu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama