Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
SURE START MATERNITY GRANT
Autor Wiadomość
INKA_12
Niemowa


Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 11:29 am   SURE START MATERNITY GRANT

WITAM :D mam 2 miesiecznego synka , 2 tygodnie temu wyslalma aplikacje na child tax cerdit tak pozno poniewaz dopiero teraz otrzymalam child benefit .chcialabym wyslac SSMG ,ale do tej pory nie otrzymalam zadnej odp.z ctc ,dzwonilam tam dzis i moja aplikacja jest w trakcje rozpatrywania ,a mam tylko miesiac na wyslanie SSMG boje sie ze strace te pieniazki ,a nie ukrywam ze bardzo by sie przydaly .co ja mam zrobic ?????? ile wy czekaliscie na otrzymanie CTC ?????
 
 
Edyta&Irek
Gaduła


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 4:36 pm   

Ja czekałam ok 1.5 miesiąca na CTC.
Ale "becikowe" dostałam już przed porodem, ponieważ mąż pobierał WTC - Work tax credit.
_________________
Edyta&Irek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama